Ceník

Ceny jsou stanovovány individuálně s ohledem na potřeby klienta.

Cena je zpravidla stanovena jako měsíční paušální platba a je přizpůsobena jak potřebám klienta, tak nárokům na práci účetní. Cena je stanovena včetně mezd.

Vzhledem k odlišnému nastavení zpracování administrativy u různých společností se na tvorbě konečné ceny může podílet nejen množství účetních položek ke zpracování, ale i způsob organizace dokladů a způsob dohodnutého předávání provozních informací. Paušál zahrnuje rovněž zpracování všech daňových přiznání, všech povinností souvisejících s ročním zúčtováním za zaměstnance, zpracování veškerých výkazů pro státní správu, účast na kontrolách, účetní konzultace k aktuálním problémům a případné náklady na materiál (šanony, kancelář. papír, atd.).

OK účetnictví

Kalkulacka-2

Nabízím kompletní účetní a daňové služby pro podnikatele. Uplatňuji vstřícný přístup k řešení potřeb každého klienta.

Poskytuji ucelený účetní servis od roku 1996 jako OK účetnictví Dana Jandová, v současnosti i jako společnost s ručením omezeným. Mám uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti u pojišťovny Allianz, a.s.

Účetnictví pro lékaře

Specializuji se také na kompletní účetní a daňové služby pro lékaře a nestání zdravotnická zařízení, plátce DPH.

Novinky

  • Novela zákoníku práce

    22.9.2023

    S účiností od 1.10.2023 vstoupí v platnost rozsáhlá novela zákoníku práce, která se dotkne především dohod konaných mimo pracovní poměr a práce na dálku. Výhody, které zaměstnavatelům dohody až do teď přinášely, budou v mnoha ohledech zredukovány.